Twist Bangle Bracelet Hollow 14K Yellow Gold with Rose & White Rhodium | Kay

Have a question about Twist Bangle Bracelet Hollow 14K Yellow Gold with Rose & White Rhodium?
Need help with this Twist Bangle Bracelet Hollow 14K Yellow Gold with Rose & White Rhodium?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Rhodium |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium Color | Multi |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Clasp Type | Tongue |
| Bracelet Width | 3 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3 mm |
| Height | 3 mm |
| Clasp Type | Tongue |