Rosary Necklace Solid Stainless Steel 26" | Kay

Have a question about Rosary Necklace Solid Stainless Steel 26"?
Need help with this Rosary Necklace Solid Stainless Steel 26"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 26 |
| Chain Type | Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 26 in |
| Width | 29.75 mm |
| Height | 50.75 mm |
| Chain Type | Curb |