Previously Owned Domed Wedding Band 18K Yellow Gold 4mm | Kay

Have a question about Previously Owned Domed Wedding Band 18K Yellow Gold 4mm?
Need help with this Previously Owned Domed Wedding Band 18K Yellow Gold 4mm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Wedding |
| Standard Ring Size | 8.0 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 1.65 mm |