Men's Malachite Dog Tag Necklace Sterling Silver 24" | Kay

Have a question about Men's Malachite Dog Tag Necklace Sterling Silver 24"?
Need help with this Men's Malachite Dog Tag Necklace Sterling Silver 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Malachite |
| Stone Color | Green |
| Stone Shape | Other |
| Stone Size | 27 x 4 |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Other |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 24 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Box |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Width | 19.5 mm |
| Height | 42 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Box |