Children’s Minnie Mouse Round-Cut Cubic Zirconia Hoop Earrings 14K Yellow Gold | Kay

Have a question about Children’s Minnie Mouse Round-Cut Cubic Zirconia Hoop Earrings 14K Yellow Gold?
Need help with this Children’s Minnie Mouse Round-Cut Cubic Zirconia Hoop Earrings 14K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 3 |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 2 |
| Stone 2 Class | Created |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 14K |
| Metal Plating Type | Electroplate |
| Plating Color | Rose |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6.93 mm |
| Height | 13.84 mm |