Charmed Memories Emerald-Cut Blue Cubic Zirconia Charm 10K Yellow Gold | Kay
Select Your Stone: Blue Cubic Zirconia Cz

Have a question about Charmed Memories Emerald-Cut Blue Cubic Zirconia Charm 10K Yellow Gold?
Need help with this Charmed Memories Emerald-Cut Blue Cubic Zirconia Charm 10K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Blue |
| Stone Shape | Emerald |
| Stone Size | 8 x 6 |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 7.1 mm |
| Height | 21.7 mm |