Triangle Necklace Sterling Silver | Kay
Select Your Metal: Sterling Silver

Have a question about Triangle Necklace Sterling Silver?
Need help with this Triangle Necklace Sterling Silver?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 16 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 16 in |
| Width | 16.25 mm |
| Height | 10.75 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |