Three-Strand Sideways Cross Necklace 14K Yellow Gold 18" | Kay

Have a question about Three-Strand Sideways Cross Necklace 14K Yellow Gold 18"?
Need help with this Three-Strand Sideways Cross Necklace 14K Yellow Gold 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 16 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Fancy |
| Chain Width | 7.7 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 16 in |
| Width | 13 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Fancy |