Morganite & White Topaz Halo Stud Earrings 10K Rose Gold | Kay

Have a question about Morganite & White Topaz Halo Stud Earrings 10K Rose Gold?
Need help with this Morganite & White Topaz Halo Stud Earrings 10K Rose Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Morganite |
| Stone Color | Peach |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5 |
| Stone Class | Natural |
| Stone 2 Type | Topaz |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.5 |
| Stone 2 Class | Natural |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Rose |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 8.1 mm |
| Height | 8.1 mm |