Heart L-Shape Nose Stud Solid 14K Yellow Gold | Kay

Have a question about Heart L-Shape Nose Stud Solid 14K Yellow Gold?
Need help with this Heart L-Shape Nose Stud Solid 14K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Nose |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4.03 mm |
| Height | 3.6 mm |