Twist Link "XO" Necklace 10K Two-Tone Gold 18" | Kay

Have a question about Twist Link "XO" Necklace 10K Two-Tone Gold 18"?
Need help with this Twist Link "XO" Necklace 10K Two-Tone Gold 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 4 mm |
| Height | 4 mm |
| Clasp Type | Lobster |