Scalloped Bangle Bracelet 10K Yellow Gold 7.25" | Kay

Have a question about Scalloped Bangle Bracelet 10K Yellow Gold 7.25"?
Need help with this Scalloped Bangle Bracelet 10K Yellow Gold 7.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Clasp Type | Tongue |
| Bracelet Width | 5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5 mm |
| Height | 5 mm |
| Clasp Type | Tongue |