Men's Antique Finish Link Bracelet 10.5mm Black Ion-Plated Solid Stainless Steel 7.75" | Kay

Have a question about Men's Antique Finish Link Bracelet 10.5mm Black Ion-Plated Solid Stainless Steel 7.75"?
Need help with this Men's Antique Finish Link Bracelet 10.5mm Black Ion-Plated Solid Stainless Steel 7.75"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Black |
| Metal Finish | Antique |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Plating Color | Black |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Length | 7.75 |
| Bracelet Clasp Type | Box |
| Bracelet Chain Type | Link |
| Bracelet Width | 10.5 |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.75 in |
| Width | 10.5 mm |
| Height | 7.75 mm |
| Clasp Type | Box |
| Chain Type | Link |