10K Tri-Color Gold Anklet Adjustable 10" | Kay

Have a question about 10K Tri-Color Gold Anklet Adjustable 10"?
Need help with this 10K Tri-Color Gold Anklet Adjustable 10"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Anklet |
| Bracelet Length | 10 |
| Bracelet Clasp Type | Lobster |
| Bracelet Chain Type | Bead |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 10 in |
| Height | 1.15 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Bead |