Swiss Blue Topaz "Let It Snow" Blue Enamel Disc Snowflake Necklace Sterling Silver 18" | Kay

Have a question about Swiss Blue Topaz "Let It Snow" Blue Enamel Disc Snowflake Necklace Sterling Silver 18"?
Need help with this Swiss Blue Topaz "Let It Snow" Blue Enamel Disc Snowflake Necklace Sterling Silver 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Topaz |
| Stone Color | Blue |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2 |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Enamel |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 17.8 mm |
| Height | 23.2 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |