Men's Large Nugget Ring 10K Yellow Gold | Kay

Have a question about Men's Large Nugget Ring 10K Yellow Gold?
Need help with this Men's Large Nugget Ring 10K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Fashion |
| Standard Ring Size | 10.0 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 22.34 mm |
| Height | 24.4 mm |