Children's Heart with Crown Cubic Zirconia Earrings 14K Rose Gold | Kay

Have a question about Children's Heart with Crown Cubic Zirconia Earrings 14K Rose Gold?
Need help with this Children's Heart with Crown Cubic Zirconia Earrings 14K Rose Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.00 X 1.00 |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Rose |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 1.65 mm |
| Height | 6.91 mm |